Миланов титуляр при нова загуба на Ал Дафра

Бившият халф на Левски Георги Миланов игра цял мач при загубата на своя Ал Дафра с 0:2 като гост на Шабаб Ал Ахли в среща от 17-ия кръг на първенството на ОАЕ. Това беше трто поредно поражение за тима на Миланов, който заема предпоследното 13-о място в класирането.

Българинът действаше като нападател заедно с бразилеца Тиаго Де Леонсо. Домакините поведоха в 23-ата минута чрез Азизжон Ганиев, а в средата на второто полувреме Феде Картабия реши всичко в полза на Шабаб Ал Ахли, който е лидер в подреждането с актив от 36 точки.

Следващият мач на Ал Дафра е у дома срещу третия в таблицата Ал Уасл.

До момента Миланов е бил титуляр във всички двубои на своя тим и още в дебюта си записа две асистенции за победата с 2:1 над Диба Ал Фуджайра.