Нова загуба за тима на Жоро Миланов

Ал Дафра загуби с 1:3 от гостуващия Ал Уахда в среща от 20-ия кръг на първенството на ОАЕ. Бившият халф на Левски Георги Миланов започна като титуляр за домакините и беше заменен от Уалид Каруи в 61-ата минута, когато тимът му вече изоставаше с 0:2.

Португалският халф Адриен Силва откри в полза на Ал Уахда в 7-ата минута, а в 15-ата Матеуш Перейра вкара втори гол за гостите. Интригата приключи окончателно в 73-ата минута с попадението на Жоао Педро. Силите на Ал Дафра стигнаха само за почетен гол, дело на Али Еид в добавеното време.

Отборът на Миланов загуби 6 от последните си 7 мача и се намира на дъното в класирането с едва 8 точки, колкото има и Диба Ал Фуджайра. Разликата с първия тим над чертата на изпадащите е 9 точки, а до края на сезона остават само 6 кръга.