Черноломец (Попово) нанесе първа загуба на лидера

Черноломец (Попово) победи у дома Черноморец (Балчик) с 1:0. Двубоят е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Това е първа загуба за лидера от началото на сезона. Около 800 зрители бяха на трибуните. Диян Димитров реализира единственото попадение през първото полувреме. Малко след това защитника на гостите Вилиян Денчев беше отстранен с червен картон. Футболистите от Балчик повече владееха топката.

Освен гола, нямаше друг критичен момент пред вратите през първото полувреме. Черноморци продължиха да са по-активни и след почивката. Създадоха една възможност, но Теодор Тотев не се възползва. Дани Бонев пък излезе сам срещу вратаря на Балчик, но не вкара.