Локо (Мездра) с поредна победа

Локомотив (Мездра) спечели у дома срещу съименника си от Дряново с 2:0 и затвърди лидерската си позиция. Срещата e от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините подпечатаха успеха в началото и края на мача. Васил Калоянов получи топката от Михаил Иванов и откри резултата в 8-ата минута.

Последният пропиля две възможности до края на първата част. Секунди преди почивката Радостин Стоилов излезе сам срещу мездренския страж, но не уцели вратата му. Втората част започна с натиск на домакините. Калоянов, Николай Ганчев и Михаил Иванов не успяха да реализират успокоителното второ попадение. Това се случи едва в последните секунди на мача, когато Калоянов свали с гърди центрирана топка и влезлия като резерва Иван Аспарухов опъна мрежата – 2:0.