Ботев II (Враца) и Локо (Дряново) завършиха наравно

1:1 приключиха във Враца втория отбор на Ботев и Локомотив (Дряново). Срещата e от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Врачани владееха инициативата и трябва да съжаляват, че взеха само точка.

Четвърт час след началото вратаря на „железничарите“ Кристиан Пенчев спря с нарушение противник и получи червен картон. В 27-ата минута обаче топката спря в отсрещната мрежа. Там я насочи Николай Банов, който прехвърли неразчетено излезлия врачански страж Любомир Василев. Красимир Русинов обаче възстанови равенството в 34-ата минута, когато получи топката преодоля няколко играчи на съперника и технично реализира. Секунди преди почивката беше изравнен и броя на състезателите от двата отбора. Това стана факт след като Цветомир Параскевов задържа играч на Локомотив и беше отстранен с червен картон. Врачани пропиляха чисти положения чрез Пламен Спасов, по три пъти Митко Панов и Радослав Захариев.