Черноломец (Попово) съсипа Спортист (ГТ)

Черноломец (Попово) разби гостуващия му Спортист (Генерал Тошево) с 6:1. Двубоят е от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да бият с още. Премахнаха интригата още в началото за по-малко от 10 минути. Още в 3-та Светослав Славчев попадна в прегръдките на съотборниците си. Васил Марков удвои преднината в 8-ата минута. В 12-ата пък Тихомир Кънев направи резултата класически от дузпа.

Дани Бонев и Беадир Беадиров се разписаха по-веднъж в 30-а и 37-ата. След почивката Симеон Симеонов реализира почетното попадение за гостите. Златин Боянов пък заби шестия гол във вратата им.