Черноломец си тръгна с точките от Варна

Черноломец (Попово) победи втория отбор на Спартак във Варна с 3:1. Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите стопираха устрема на малките „соколи“ само за няколко минути.

Домакините започнаха по-добре и в средата на първата част вече имаха гол аванс. Поповци обаче не се стъписаха. Постепенно наложиха своята воля и нокаутираха съперника. Стана светкавично. Първо Диян Димитров изравни резултата в 44-ата минута. Даденото от рефера продължение, Дани Бонев направи обрата факт. Около 180 секунди след почивката Димитров се разписа за втори път. В оставащото време до края, футболистите на Черноломец контролираха събитията на терена.