Радост в Генерал Тошево

Спортист (Генерал Тошево) спечели с 3:2 срещу гостуващия му Волов (Шумен). Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. В средата на полувремето, Николай Пантев изведе шуменци напред в резултата.

Само след няколко минути обаче Христо Димитров върна топката към вратаря си, но тя мина под крака му и спря в мрежата – 1:1. Обратът стана факт в 39-ата минута, когато Преслав Пасев се възползва от центриране на съотборник. Четвърт час след почивката капитана Симеон Савов изравни. Футболистите на Волов взеха инициативата. В 70-ата минута влезлия като резерва Юнуз Юнуз уцели гредата на домакините. Пасев наказа нова грешка на шуменския страж и осигури трите точки за Спортист в 75-ата минута. Финалният натиск на гостите се оказа ялов. В 83-ата минута рефера отстрани по един играч от двата отбора за спречкване.