Вход / Регистрирай се

Черноломец (Попово) отива във Варна за три точки

Утре Черноломец (Попово) играе във Варна срещу втория отбор на Спартак. Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. 

„Победата за купата на Аматьорската лига над силния отбор на Септември (Тервел) ни даде нужното спокойствие. Предстои ни мач срещу млад амбициозен тим, изграден от момчета с безспорни качества. Вярваме във възможностите си. Потенциалът ни задължава да излезем за трите точки“, коментира пред Sportal.bg спортния директор на поповци Илиян Станчев. 

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички