Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Капитанът на САЩ: Главите ни са високо вдигнати

САЩ не успя да победи Уелс, въпреки че водеше до 82-ата минута в дебютния си мач на Мондиал 2022. Американците поведоха в 36-ата минута чрез Тимъти Уеа, но “драконите” изравниха осем минути преди края на редовното време от дузпа, която беше изработена и реализирана от Гарет Бейл.

Въпреки загубата “янките” гледат уверено напред и не възнамеряват да се предадат толкова рано. Капитанът Тайлър Адамс заяви, че е горд от начина, по който неговият тим е започнал срещата.

“Бяхме по-уверените в срещата и доминирахме. Имаме амбициозен тим. В края малки детайли ни костваха изравняването, но главите ни са високо вдигнати и се фокусираме върху следващата среща”, каза още Адамс.

В следващия си мач САЩ ще се изправи пред най-голямото си предизвикателство в груповата фаза - Англия. “Янките” излизат срещу “Трите лъва” на 25 ноември (петък) от 21:00 българско време.

Снимки: Imago