Balkan Grand Prix 6

Героят на вечерта Бейл: Отново показахме характер

Уелс стартира Мондиал 2022 с равенство 1:1 срещу САЩ. “Драконите” изоставаха почти до самия финал на редовното време, след като Тимъти Уеа изведе американците в 36-ата минута. В герой за Уелс се превърна Гарет Бейл, който изработи дузпа и я реализира в 82-ата минута.

След края на мача капитанът на островитяните каза, че неговият тим е отстъпвал през първата част, но е направил необходимите промени след почивката.

“Излязохме максимално фокусирани за този мач. Момчетата играха силно. Отново показахме характер, както се случи на Европейското първенство”, каза Бейл.

Бившата звезда на Реал Мадрид заговори и за предстоящите срещи на Уелс на форума.

“Представянето ни през второто полувреме беше фантастично. Това ще ни донесе допълнително самочувствие в следващите мачове срещу Иран и Англия. Трябва и да се възстановим за тях”, допълни Бейл.

Следващият мач на Уелс е срещу Иран на 25 ноември (петък) и започва от 12:00 българско време. В другия мач от групата САЩ ще се опита да се противопостави на Англия, която разби по-рано днес Иран с 6:2.

Снимки: Imago