Черноломец (Попово) с очакван успех

Черноломец победи Ботев (Нови пазар) с 2:0 в Попово. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините владееха инициативата през цялото време.

Илиян Станчев: Възвърнахме познатата си визия

Съперникът им пък игра 50 минути с десет футболисти. До почивката най-чистото голово положение беше пред вратата на поповци, но Петко Петков го пропиля. В 40-ата минута съотборника му Едвин Исмаил извърши нарушение и рефера му вдигна втори жълт и червен картон. В средата на втората част Беадир Беадиров комбинира с Тихомир Кънев, който преодоля съперник и откри резултата.

Ботев (НП): Трудно се играе в Попово

Интригата изчезна в 83-ата минута, когато вратаря изби центрирана топка, но Ясен Василев я насочи с глава в мрежата му – 2:0.