Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Черноломец (Попово) с изразителна победа

Черноломец (Попово) надигра у дома Доростол (Силистра) с 5:2. Двубоят е от 12-ия кръг на Североизточната Трета лига. Десислав Петков се отчете с хеттрик за успеха, а Тихомир Кънев се завърна след наказание с три асистенции. Петков откри резултата, четвърт час след началото.

От Силистра: Тежък мач на негостоприемен терен

Само след 180 секунди обаче Николай Илиев възстанови равенството. Петков пък опъна мрежата на гостите още два пъти до почивката. Опитният Беадир Беадиров окончателно премахна интригата с попадението си в 69-ата минута. Александър Недев вкара петия гол в 82-ата минута. Секунди преди края Севдалин Стайков се разписа за 5:2.

Черноломец (Попово): Изживяваме труден период

„Изключително добра игра на нашия отбор. Това е лицето на Черноломец. Много важно беше да го покажем. Не съм се съмнявал, че ще го направим, защото силния колектив и добрия футбол, който се опитваме да демонстрираме са същността ни. Мисля че поставихме точка на един колеблив период“, коментира пред Sportal.bg спортния директор и треньор на поповци Илиян Станчев.