Черноломец (Попово) без проблеми в Русе

Черноломец (Попово) спечели с 3:0 срещу Дунав II в Русе. Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Опитът на гостите си каза думата и успеха срещу младия им съперник е закономерен. Беадир Беадиров откри головата им сметка, десетина минути преди почивката.

Илиян Станчев: Само три точки ще ни задоволят

Последваха още възможности за поповския тим, но резултата остана непроменен почти до края.

Ивайло Кирилов: Полезен мач за младия ни отбор, важното е да играем правилно

Тогава Тихомир Кънев удвои от дузпа в 82-ата минута. Йордан Иванов вкара третия гол, секунди преди края. Изключително сме благодарни на домакините за предоставените условия, заяви пред Sportal.bg спортния директор и треньор на поповци Илиян Станчев.