Локо (Дряново) взе ценна точка

1:1 приключиха в Свищов местния Академик и Локомотив (Дряново). Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Оптимистично начало за домакините. Капитанът им Иван Ганев откри резултата от дузпа, десетина минути от началото.

Росен Илков: Опашкарско дерби

„Студентите“ се хвърлиха в атаки, но всичките се оказаха ялови. Гостите действаха дефанзивно, но при всяка възможност провеждаха бързи контраатаки. След една от тях Бранислав Ботев изравни. Той и Денис Дачев имаха отлични шансове за победно попадение през второто полувреме, но не се възползваха. Така Локомотив добави ценна точка в скромния си актив и вече не е последен в класирането.