Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Лудогорец III вкара четири пъти на Рилци

Лудогорец III (Разград) спечели вкъщи с 4:0 срещу Рилци (Добрич). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Тотална доминация на селекцията на Захари Сираков. Капитанът Димитър Иванов прехвърли вратаря в 31-ата минута и откри резултата. Интригата окончателно изчезна в началото на втората част. В 53-ата минута влезлия като резерва Никола Георгиев проведе самостоятелен рейд, нахлу отдясно, стреля, вратаря изпусна топката и тя спря в мрежата му. Само след 180 секунди, разградчани проведоха бърза контраатака и Йоан Йорданов направи резултата класически, след пас на Николай Николов. Последният увенча поредния си силен мач с още една асистенция в 88-ата минута, когато Йорданов се разписа за втори път. Още няколко възможности за гол създадоха юношите на Лудогорец.