Аполон се спаси от изненадваща загуба, Илиев влезе като смяна

Аполон (Лимасол) се добра до равенство 1:1 в гостуването си на Кармиотиса от 10-ия кръг на първенството на Кипър. Шампионите продължават с неубедителното си представяне от началото на кампанията и взеха само точка срещу новака, който няма особено големи амбиции в първенството.

Българският национал Илиан Илиев-младши също взе участие в мача. Той се появи на терена като смяна на полувремето на мястото на Харалампос Мавриас.

Домакините откриха резултата в 42-рата минута от дузпа, реализирана от Емилио Селая.

Аполон пък възстанови равенството в 65-ата минута, а точен бе Ва глава отблизо, засичайки центриране отляво.

След това реми Аполон се намира на 5-ото място в класирането с 16 точки, като изостава вече с цели 10 от лидера Пафос. Кармиотиса пък заема 10-ата позиция с 11 точки в актива си.