Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Доростол пак бие у дома

Доростол (Силистра) спечели вкъщи с 1:0 срещу Волов (Шумен). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Севдалин Стайков осигури успеха в 68-ата минута, когато от дузпата засече с глава, центрираната топка от Николай Илиев. Първата част протече равностойно. В средата й, Светослав Вичев уцели гредата на силистренската врата. Секунди преди почивката шуменския лидер Михаил Венков изби топката от голлинията след удар на голмайстора Стайков. След 60-ата минута Доростол владееше инициативата. Любомир Михалев пропусна да удвои резултата в 80-ата минута. Същото стори и юношата Максим Йорданов в последните секунди на срещата. Така Доростол затвърди реномето си на негостоприемен домакин.