Горанов титуляр при равенство на Ламия

Иван Горанов игра цял мач за Ламия при равенството срещу Волос в 11-ия кръг на гръцкото първенство. Двубоят завърши 2:2, като домакините на два пъти повеждаха, но не успяха да стигнат до трите точки. Томас Де Винсенти даде аванс на Ламия в 10-ата минута, но в 38-ата Пауло Фернандес изравни. В ответната атака Кристофър Нунес вкара второ попадение за домакините, а крайния резултат оформи Жан Бариентос в 56-ата минута.

В другите мачове вчера ПАОК се наложи с 2:0 над Янина с два гола още до 10-ата минута, със същия резултат Йоникос победи като гост ОФИ Крит, а Атромитос и Арис направиха нулево равенство.

Начело в класирането с пълен актив от 30 точки е Панатинайкос. Днес "детелините" излизат в голямото дерби срещу Олимпиакос, който е в криза и изостава с 10 точки от вечния си съперник. Втори е АЕК с 24 точки, следван от изненадата Волос с 21. Ламия на Горанов е на 10-о място с 9 точки.