ПАОК се справи с тима на Иван Горанов

Иван Горанов игра цял мач за Ламия при загубата с 0:1 от ПАОК в среща от 4-ия кръг на гръцкото първенство. Тимът на българския защитник остава без победа от началото на сезона и се намира на 12-то място в класирането с 2 точки. Единствения гол в двубоя на "Тумба" отбеляза Ясмин Куртич в 43-тата минута.

Преди почивката Ламия сериозно затрудни гранда от Солун и на няколко пъти пропусна да поведе. ПАОК също имаше положения, а в края на полувремето Куртич засече с глава центриране на Халед Нарей и прати топката в мрежата.

Домакините не успяха да вкарат втори гол и до последно трябваше да треперят за трите точки. В заключителните секунди Ричмънд Боакие от Ламия влезе грубо в тялото на вратаря Доминик Котарски и получи директен червен картон.

ПАОК има 10 точки и е втори в подреждането след Панатинайкос, който е с пълен актив от 12 точки. На трето място е шампионът Олимпиакос с 8 пункта.