Трети пореден мач без гол за тима на Иван Горанов

Иван Горанов игра цял мач за Ламия, а отборът му направи нулево равенство като гост на Атромитос в среща от 5-ия кръг на гръцкото първенство. Това беше трети пореден мач без отбелязан гол за Ламия, който се намира на 11-та позиция в класирането с 3 точки.

Домакините от Атромитов бяха малко по-настоятелни и отправиха повече удари, но само един от тях попадна в очертанията на вратата, пазена от Боян Шаранов.

Панатинайкос продължава впечатляващото си представяне и записа пета победа, като е единственият отбор без загубена точка до момента. Снощи "детелините" разгромиха с 3:0 ПАС Янина благодарение на хеттрика на Айтор Канталапиедра. Испанецът откри резултата в 44-ата минута, а през второто полувреме още два пъти прати топката в мрежата на гостите.

АЕК се реваншира за загубата с 1:2 от Панатинайкос в миналия кръг и спечели гостуането си на Панетоликос с 2:0. Националът на Тринидад и Тобаго Леви Гарсия даде преднина на АЕК в 48-ата минута, а второто попадение беше дело на Аролд Мукуди в 75-ата след пас на Нордин Амрабат. В класирането "жълто-черните" са на трето място с 9 точки, а втори е ПАОК с 10 и мач по-малко.