Черноломец (Попово) вилня в Генерал Тошево

Черноломец (Попово) разгроми Спортист в Генерал Тошево с 8:1. Двубоят е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите можеха да бият и с двуцифрен резултат.

Илиян Станчев: Винаги ни е трудно в Генерал Тошево

Интригата изчезна за десетина минути в началото на срещата. Тихомир Кънев откри резултата от дузпа в 5-ата минута. Беадир Беадиров удвои с красиво попадение в 9-ата. В 17-ата Кънев отново беше точен от бялата точка. Той оформи своя хеттрик десетина минути след почивката.

Спортист (ГТ): Черноломец е сред най-трудните противници

Малко след това Александър Недев реализира от фаул. Диян Иванов вкара почетното попадение за домакините в 64-ата минута. В оставащото време до края по веднъж се разписаха Диян Димитров, Десислав Петков и Дилян Ганев.