Септември (Тервел) безгрешен и в Шумен

Септември (Тервел) спечели в Шумен срещу Волов с 3:1 и затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Обещаващо начало на срещата. Гостите взеха преднина в 6-ата минута, когато Дамян Петров центрира и Румен Николов с глава откри резултата.

Септември (Тервел): Да продължим успешната серия

След 180 секунди Денис Кадир пропусна да удвои. Веднага след това Христо Александров тресна гредата на Септември. Още възможности имаха футболистите от Тервел, но Николов, Димитър Михалев и Владислав Мирчев не сполучиха. Последният вкара в 50-ата минута, но рефера не зачете попадението заради засада. Денис Кадир също изпрати топката в мрежата, но съдията отсъди, че преди това скълбото е напуснало терена в аут. Михалев обаче удвои в 55-ата минута след пас на Николов. Десетина минути по-късно Кадир направи резултата класически с удар от далеч.

Симеон Савов вкара от дузпа почетното попадение за шуменци. Те имаха още две голови възможности до края.