Септември (Тервел) громи и отново поведе на Североизток

Септември (Тервел) разгроми у дома Ботев (Нови пазар) с 6:0. Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините премахнаха интригата за 19 минути в началото на мача.

Септември (Тервел): Няма да търсим отмъщение

Тодор Вълканов центрира, Румен Николов стреля с глава, вратаря на гостите изби, но след добавката на Денис Кадир резултата беше открит, само след 180 секунди игра. Димитър Михалев удвои след пас на Дамян Петров в 9-ата минута. В 22-ата Димитър Василев центрира и Владислав Мирчев направи резултата класически. Десетина минути по-късно Николов завърши атака с попадение за 4:0. Вълканов центрира и Евгени Стоянов вкара с глава в 52-ата минута.

Ботев (НП): Няма да правим трагедия ако загубим в Тервел

Умут Руфи и Стефан Стефанов изработиха шестия гол, като първия асистира на вторият. Така Септември излезе на върха в класирането.