Двама братя изведоха Ференцварош до успеха срещу Кишварда с Карабельов

Ференцварош спечели по категоричен начин дербито с Кишварда от 8-ия кръг на първенството на Унгария. Шампионът се наложи с 3:0 над Янис Карабельов и компания. Българският национал бе титуляр за гостите, но бе заменен в 75-ата минута от Марио Илиевски.

Домакините поведоха в 27-ата минута чрез Райън Ммае от дузпа, а в 63-тата минута отново той удвои. Третият гол пък реализира брат му Сами Ммае в 72-рата минута.

С тази победа Ференцварош се откъсна на върха в класирането с 18 точки, докато Кишварда остава на 2-рата позиция с 14 точки.