Черноморец (Балчик) си тръгна от Русе с три точки

Черноморец (Балчик) надви с 2:1 Дунав II в Русе и продължава с пълен точков актив. Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Домакините пък завършиха и втория си мач в мъжкия футбол с намален състав. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на гостите.

Дунав II излиза срещу фаворит

Там я изпрати Радослав Великов след като надбяга защитата на Черноморец. При този резултат, съперниците се оттеглиха на почивка. В 49-ата минута Юлиян Памуков от русенския тим извърши нарушение и съдията го отстрани с втори жълт и червен картон.

Черноморец (Балчик) ще внимава в Русе

Футболистите от Балчик реагираха моментално и Иван Цачев изравни. Той изведе Джорджио Димитров и обрата в резултата стана факт в 65-ата минута.