Волов вкара само четири на Спортист (ГТ)

Волов победи Спортист (Генерал Тошево) с 4:0 в Шумен. Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Това беше най-малкото с което се отърваха гостите.

Спортист (ГТ): В Шумен винаги ни е трудно

Те изиграха последния половин час от срещата с намален състав. Шуменският капитан Симеон Савов откри резултата с глава след центриране в 11-ата минута. 20 по-късно Ивелин Василев удвои след флангова атака. Десетина минути след почивката Божидар Пенчев, излъга бранител и от нищожен ъгъл направи резултата класически.

В 60-ата минута Михаил Кирилов се устреми сам срещу вратаря, когато капитана на съперника Светослав Вълев го спря с нарушение и получи червен картон. Христо Александров постави точка на спора в 83-ата минута, когато беше най-съобразителен в суматоха пред вратата на Спортист и вкара четвъртото попадение.