Черноморец (Балчик) отнесе Ботев (НП)

Черноморец (Балчик) продължава с пълен точков актив в Североизточната Трета лига след 6:1 у дома над Ботев (Нови пазар) в среща от третия кръг на първенството. Още можеха да вкарат домакините. Иван Цачев даде тон за разгрома с попадението си в 10-ата минута.

Черноморец (Балчик) излиза за трета победа

След още толкова време Джорджио Димитров удвои. Петко Петков върна интригата в 29-ата минута – 2:1. Само след 180 секунди обаче Джорджио Димитров се разписа за втори път.

Същото стори и Цачев малко след почивката. В средата на втората част вкара Кристиян Бешев, а накрая и Алекс Наков. Почи, Даниел Георгиев, Габриел Вулкано и Теодор Тотев пропуснаха другите положения да тима от Балчик.