Наско Милев наказа бившия си отбор

Българският нападател Наско Милев отбеляза два гола за успеха на Панавежис с 3:2 над Джиугас в среща от 24-ия кръг на литовското първенство. Милев започна като титуляр срещу бившия си отбор и се разписа на два пъти до почивката, като вече има 4 попадения от старта на сезона.

В средата на второто полувреме гостите изравниха с два бързи гола, дело на Алдаир и Ноел Мбо. Развръзката настъпи в добавеното време, когато резервата Аднан Башич донесе победата на Панавежис.

Тимът на Милев е трети във временното класиране с актив от 45 точки. Начело е Жалгирис с 50, пред Хегелман Литауен с 48. На дъното е Йонава с едва 2 точки.