Наско Милев и компания пропуснаха да оглавят класирането

Добрата форма от началото на сезона вече е само спомен за феновете на Панавежис, където играе Наско Милев. Вчера тимът записа трета загуба в последните си 4 мача и пропусна поне временно да излезе начело в литовското първенство.

Панавежис отстъпи с 1:2 у дома на непретенциозния Шяулай, въпреки че поведе още в 9-ата минута с гол на Арианер Смит. В края на полувремето Дейвидас Шешплаукис изравни, а в 49-ата минута отново той донесе победата на гостите.

Милев беше титуляр и остана на терена до 55-ата минута, когато бе заменен от Таутавидас Елиошюс.

Панавежис има 33 точки и дели второто място в класирането с Хегелман Литауен, а лидер е Жалгирис с 35 и мач по-малко.