Таран с хеттрик за победа на Бдин

Бдин спечели с 3:0 във Видин срещу едноименния тим на град Левски. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Герой за домакините е Александър Веселинов, реализирал и трите попадения. Той влезе в игра в 20-ата минута, когато замени контузилия се Александър Соколов.

Ивайло Раденцов: Не отписваме мача във Видин

Десетина минути по-късно вече беше в прегръдките на съотборниците си. Секунди по-рано откри резултата с параболичен удар. В 40-ата минута пък реализира красив гол с глава след центриране на Деян Захариев. Десетина минути след почивката вратарят на гостите сгреши и Веселинов го наказа с точен удар по диагонала. Превъзходството на бдинци беше тотално, но Захариев и Кристиян Коцов пропуснаха да направят победата разгромна. Добро включване като резерви за видинския тим на 16-годишните Момчил Доцински и Николай Боянов. Левскарите излязоха без доста от титулярите си и не успяха да се противопоставят.