Павликени подчини Ювентус (Малчика)

В Павликени едномнния тим надигра Ювентус (Малчика) с 2:0 в среща от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стефан Гинчев реализира попаденията за успеха. Домакините започнаха по-добре и контролираха всичко през първото полувреме. В 18-ата минута Гинчев откри резултата от фаул. Това беше и единствената голова опасност пред вратата на гостите.

Ювентус (Малчика) се стяга за тежко гостуване

Те от своя страна бяха близо до изравняването в 42-ата минута. Футболистът им обаче не успя да уцели вратата. След почивката Павликени започна с няколко добри атаки. Капитанът Красен Трифонов центрира и Гинчев с глава покачи на 2:0 в 50-ата минута. Малко след това Александър Танков пропусна да направи резултата категоричен, като заслуга има и Иван Николов, който изби топката. До края имаше опити за голови атаки, но те не доведоха до промяна в резултата.

Стартови състави:

Павликени: 1. Венцислав Димитров, 32. Атанас Фиданин, 23. Калоян Калчев, 3. Георги Христов, 5. Йордан Йорданов, 8. Даниел Йорданов, 77. Мартин Ширтев, 22. Тодор Чирпанов, 25. Димо Атанасов, 11. Красен Трифонов (капитан), 7. Стефан Гинчев.