Дубълът на Етър и Павликени врътнаха хикс

1:1 завършиха във Велико Търново втория отбор на Етър и едноименния тим на Павликени в среща от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините предвкусваха успеха, когато гостите изравниха в последните секунди. Павликени беше по-добър през първото полувреме. Футболистите му създадоха три възможности за гол, но Стефан Гинчев, Георги Христов и Йордан Йорданов не успяха да ги реализират. Вместо това, на почивката се оказаха догонващи в резултата. Домакините действаха по-затворено, разчитайки на контраатаки. При една от тях Даниел-Виктор Кънчев беше изведен срещу Венцислав Димитров и го преодоля за 1:0. През второто полувреме играта беше равностойна. Малките „боляри“ имаха два важни момента. В 65-ата минута Исмаил Ибрямов уцели гредата. В 72-ата пък Ерик Костов се устреми срещу вратаря и падна. „Виолетовите“ протестираха за дузпа, в резултат на удар в гърба, но рефера не я свири. Секунди преди края топката беше центрирана пред търновската врата, настана суматоха и Георги Христов я насочи в мрежата – 1:1.