Павликени стопира добра серия на Левски (Левски)

Едноименният тим на Павликени измъкна 1:0 от гостуването си на Левски (Левски) в среща от 22-ия кръг на Северозападна Трета лига. Четвърт час след началото Стефан Гинчев шутира по диагонала, Васил Тодоров изби, но Красен Трифонов насочи топката в мрежата му. Преди това Тихомир Тодоров не успя да вкара за домакините, а можеше да подаде и на озовалия се пред празната врата Ивайло Иванов. Той пък пропусна да вкара в 25-ата минута. Секунди след почивката Любомир Борисов беше отстранен с червен картон, а домакините протестираха, че не е извършил нарушение срещу Гинчев. Макар и с намален състав левскарите не се предадоха. Опасни удари отправиха Траян Димитров, Цветомир Димитров и от фаул капитана Ивайло Реденцов. В 83-ата минута домакините отново скочиха на рефера за дузпа срещу Траян Димитров, но той не свири. Така след девет успешни мача, Левски най-сетне допусна загуба.