Две дузпи пречупиха Етър II в Червен бряг

Дублиращият отбор на Етър не успя да вземе поне точка в Червен бряг от Партизан, въпреки че дълго време водеше в резултата. Възпитаниците на Николай Катъров загубиха с 3:1, като двете победни попадения за домакините паднаха от дузпи в самия край на мача.

Още в първите секунди Ангел Русев от Партизан стреля опасно, но вратарят Пресиян Петков чудесно спаси. После Любомир Иванов стреля, но слабо в ръцете на вратаря. Етърци поведоха в 17-ата минута, когато след атака отдясно топката попадна у Александър Гугучков и той я промуши под плонжа на Веселин Ганчев – 0:1. Домакините поискаха дузпа в 28-ата минута, когато Милен Тонев се строполи в пеналта. Отново той излезе на позиция, но Пресиян Петков го изпревари и спаси.

Партизан изравни чак в 65-ата минута с красив гол на Калоян Тодоров, който със задна ножица прати топката в мрежата за 1:1. Мачът отиваше към реми, когато в 81-ата минута Станислав Антонов падна в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, която етърци оспорваха. От бялата точка Дилян Димитров стреля в обратния ъгъл – 2:1. В 86-ата минута Милен Тонев бе съборен в пеналта и последва нова дузпа, която този път Петьо Славчев превърна в крайното 3:1.

Етър-2: Пресиян Петков, Исмаил Ибрямов, Север Алиев, Мартин Ангелов, Александър Гугучков, Ивелин Иванов, Кристиян Димитров, Ерик Костов, Ивалин Петков, Даниел-Виктор Кънчев, Калоян Ненчев.