18-годишен талант зарадва Локо (ГО) в последната минута

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи с 2:1 като гост Павликени в мач от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Победното попадение отбеляза 18-годишният Янислав Цачев в 90-ата минута.

Преди това Димитър Байдаков бе открил резултата за Локо, а Димо Атанасов изравнил за домакините. В даденото от съдията продължение обаче Цачев получи топката на задната греда и я засече във вратата за успеха. Това бе девети гол за младия талант от началото на първенството.

С успеха си днес Локомотив събра 45 точки в актива си и заема четвърто място, а Павликени остава с 35 на седма позиция.