Черноломец (Попово) с категоричен успех

Черноломец (Попово) победи гостуващия му Доростол (Силистра) с 3:0 в среща от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Резултатът можеше да е и разгромен ако поповските нападатели бяха по-прецизни в завършващия удар. Силно игралия Тихомир Кънев откри резултата още в началните секунди, когато беше изведен на добра позиция. След това се заредиха положение след положение пред силистренската врата, но до почивката нов гол не падна. Противникът също имаха шанс да изравни, но Радосвет Христов се справи. Доминацията на домакините продължи и през втората част. Те пропиляха още възможности, но и два пъти опънаха мрежата зад Димитър Драголов. Това стори първо влезлия като резерва Даниел Венков в 69-ата минута. Десетина минути по-късно Беадир Беадиров направи резултата класически.