Черноломец (Попово) разгроми Спортист (ГТ)

Черноломец (Попово) разби гостуващия му Спортист (Генерал Тошево) с 6:0 в среща от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Познати имена бяха в основата на изразителния успех. Сред тях се открои неостаряващия Беадир Беадиров, забил четири от попаденията. Именно той даде тон за голеадата, реализирайки първите дво гола. Александър Недев направи резултата класически. Друг именит ветеран и капитан на тима Мартин Ковачев вкара четвъртия гол. При този резултат прозвуча последния съдийски сигнал за първото полувреме. След почивката надмощието на домакините продължи. На два пъти го материализира Беадиров за окончателното 6:0. Още голове можеха да реализират поповци. Накрая влезлия като резерва Мартин Миленов Иванов фаулира футболист на Спортист и съдията му вдигна втори жълт и червен картон.