Септември (Тервел) намери верния път

Септември (Тервел) надигра Доростол в Силистра с 2:1 в среща от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана изключително напрегнат двубой с критични моменти пред двете врати. Венелин Стоянов даде аванс на гостите с гол от фаул в 11-ата минута. 120 секунди по-късно, от същото положение силистренския капитан Георги Димитров изравни. После съотборникът му Боян Николов уцели гредата. Развръзката настъпи в 52-ата минута, когато Мартин Кирилов реализира победното попадение след подаване на Кристиан Пешков. Така Септември записа първи успех за пролетния полусезон.

Септември (Тервел): Време е да започнем да вкарваме