Левски (Лом): Опитахме да се противопоставим, но …

Вчера Левски (Лом) загуби в София от местния Септември с 0:3 в среща от 27-ия кръг на Втора лига.

Божинов вкара, Септември (Сф) вече гледа към efbet Лига

„Излязохме срещу може би най-добре играещия отбор в момента в първенството. Те владееха инициативата в хода на двубоя. Освен трите гола, които вкараха, създадоха и още положения пред нашата врата. Опитахме да се противопоставим, но … През първото полувреме имахме две положения. Те ни вкараха от дузпа. Вторият гол ни прекърши. В началото на второто полувреме пред нас се откри възможност да се върнем в мача, но Дани Пехливанов пропусна да вкара гол. Въпреки това до 80-ата минута подложихме съперника на напрежение. Нека не прозвучи като оправдание, но съдийството ни ощети сериозно. В началото на мача не бяха отсъждани явни засади при атаки на домакините. После дадоха и тази абсолютно измислена дузпа. Колко му трябва да бъде повален млад отбор, какъвто е нашият. Пак ще подчертая, че Септември е по-добрия тим“, коментира пред Sportal.bg треньорът на ломския тим Венцислав Иванов.