10 от Струмска слава удържаха равенството с Левски в Лом

Отборите на Левски (Лом) и Струмска слава завършиха наравно 1:1 в мач от 26-ия кръг на Втора лига
Двата тима си размениха по едно попадение през първата част, с което си поделиха точките.

Домакините от Лом откриха резултата в 6-ата минута чрез Георги Цеков, а в края на полувремето Денислав Мицаков (43) възстанови паритета.
В 65-ата минута опитният Димитър Петков остави своя отбор в намален състав, след като си изкара втори жълт картон, респективно червен, и напусна терена.

Това е второ поредно равенство за Левски, който остава на последното място във Втора лига с едва 8 точки.
Струмска слава също продължава добрата си серия и вече 5 последователни срещи няма загуба (3 победи, 2 равенства).