Без победител в регионалното дерби между Левски (Лом) и Монтана

Регионалното дерби от 24-ия кръг във Втора лига между Левски (Лом) и Монтана не излъчи победител.
Двата отбора завършиха наравно 1:1, като си размениха по едно попадение през двете полувремена.

Гостите от Монтана откриха резултата в 19-ата минута чрез Мехди Уамри, а Георги Цеков (62) оформи крайния резултат след почивката.

"Сините" остават на дъното в таблицата с актив от едва 7 точки, докато отборът, воден от Антони Здравков, запазват 9-ата си позиция с 34 пункта.

В следващия кръг Левски (Лом) почива, а Монтана ще има нелеката задача да приеме дублиращия тим на Лудогорец.

ЛЕВСКИ (ЛОМ) 1:1 МОНТАНА

0:1 Мехди Уамри (19)
1:1 Георги Цеков (62)