Дубълът на Ботев (Враца) не се даде на Павликени

0:0 завършиха в Павликени едноименния тим и втория отбор на Ботев (Враца) в среща от 21-ия кръг на Северозападна Трета лига. Гостите доиграха последните 25 минути с десет футболисти. Домакините взеха инициативата още от самото начало. Стефан Гинчев пропиля единствената чиста възможност до почивката. Останалото бяха суматохи. Младите врачани пък проведоха няколко контраатаки, но голово положение не създадоха. През втората част играта се пренесе в половината на Ботев. В 65-ата минута вратарят Любомир Василев подаде към Гинчев, а после поправи грешката си фаул и получи червен картон. Останали с намален състав, момчетата на Лукан Луканов се бранеха. Три пъти не успяха да спрат съперника, но Гинчев, Йордан Йорданов и накрая влезлия като резерва Симеон Иванов се разминаха с гола. В 86-ата минута стражът на Павликени, подобно на изгонения си колега от Ботев, подаде от аут на врачански нападател, но той не се възползва.