Спартак (Плевен) удари здраво Павликени

Спартак (Плевен) се наложи с 4:0 в Павликени над едноименния тим в среща от 19-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех за лидера в първенството. Мачът започна интригуващо. Стефан Гинчев стреля опасно от фаул, но Иван Георгиев се справи. Преслав Антонов и Алекс Георгиев имаха възможности пред отсрещната врата, но нулевото равенство остана непроменено. Така се стигна до 23-ата минута, когато Мариян Огнянов центрира от фаул, Антонов посрещна и насочи прострелно топката и капитана Иво Върбанов я заби в мрежата на домакините. Десетина минути по-късно Огнянов центрира и Антонов удвои с глава. Той се разписа за втори път в 52-ата минута, когато Кристиян Иванов проби по фланга и му подаде. Огнянов реализира от фаул четвъртото попадение. След шут на бразилеца Клаубер пък защитник на Павликени изби от голлинията.

Спартак (Плевен): Предстои ни труден мач срещу добър отбор

Стартови състави:

Павликени: 1. Венцислав Димитров, 32. Атанас Фиданин, 17. Ивайло Маринов, 3. Георги Христов, 4. Хюсеин Вейсов, 22. Тодор Чирпанов, 5. Йордан Йорданов, 25. Димо Атанасов, 11. Красен Трифонов (капитан), 77. Мартин Ширтев, 7. Стефан Гинчев.