Селекцията на Феро пропусна да победи

Тимовете на ФК Севлиево и ОФК Левски 2007 завършиха 1:1 в сблъсъй от XIX кръг на Трета Северозападна лига. Попаденията паднаха през първата част на двубоя, като в 32-ата минута се разписа Ерик Почански, а в 35-ата Евгени Систов беше точен за гостите от град Левски.

Първото домакинство за 2022 година на ФК Севлиево завърши с равенство. Момчетата на Ферарио Спасов доминираха през всичките 90 минути и пропуснаха да разгромят гостите.

В 32-ата минута Ерик Почански стреля фронтално срещу вратата и откри резултата. Три минути по-късно Евгени Систов се възползва от единствената грешка в отбраната на домакините и изравни. През второто полувреме с пропуски за Севлиево се отличиха Макавеев, Мичев, Генчев, а Атанас Георгиев нацели греда след пряк свободен удар.

В следващия кръг ФК Севлиево гостува в Горна Оряховица на Локомотив.