Левски (Левски) тръгна с три точки

В град Левски едноименния тим се наложи с 2:1 над Локомотив (Дряново) в среща от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът на домакините Ивайло Раденцов откри резултата в 21-ата минута след прецизно изпълнен фаул. В средата на втората част дряновския капитан Константин Йорданов беше изведен срещу вратаря и изравни. Десетина минути преди края, настана суматоха пред вратата на гостите и Ивайло Иванов реализира победното попадение за левскарите. Веднага след него футболистите на Локомотив имаха претенции за дузпа срещу капитана им, но рефера не отсъди такава.

Ивайло Раденцов: Само спечелването на три точки би ни задоволило срещу Локомотив (Дряново)

Стартови състави:

Левски: 1. Васил Тодоров, 21. Цветослав Игнатов, 11. Джанко Танев, 5. Веселин Митев, 20. Цветомир Димитров, 14. Любомир Борисов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 19. Антонио Иванджиков, 22. Венцислав Миленов, 10. Евгени Систов, 9. Ивайло Емилов Иванов.