Марица (Пд) не сбърка срещу Спортист (Своге), Мариян Тонев с нов гол

Марица (Пловдив) зарадва своите фенове с нов успех у дома. Пловдивчани се наложиха с 2:0 над Спортист (Своге) в мач от 20-ия кръг на Втора лига. По едно попадение падна през двете полувремена. Първо Мартин Газиев даде аванс на домакините с гол от фаул, а през втората част Мариян Тонев отбеляза поредния си гол през кампанията. Валери Домовчийски се възползва от подхлъзване на защитник и пусна чудесно подаване към Тонев, а той не сбърка, останал сам срещу вратаря.

В класирането Марица заема 7-мо място с актив от 33 точки. Спортист е 10-и с 28 пункта.

Марица - Спортист (Сг) 2:0
1:0 Мартин Газиев (45+1)
2:0 Мариян Тонев (59)