Дубълът на ЦСКА 1948 прекъсна негативната серия

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 прекъсна негативната серия от четири мача без победа във Втора лига, след като днес надигра с 2:1 Спортист (Своге) на стадиона в Бистрица.

17 ЦСКА 1948 II - Спортист (Своге)

Червените откриха резултата чрез Валентин Йосков в 40-ата минута. Нападателят засече центриране от корнер само 60 секунди след като пропусна да отбележи сам срещу вратаря.

Гостите изравниха чрез Дуде Ндонгала в 54-ата минута, който се възползва от центриране на Деян Христов. С гол на Стивън Кирилов в 86-ата минута младите футболисти на ЦСКА 1948 II измъкнаха трите точки.