100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:6

Чорбаджийски влезе при победа на Стал

Бившият капитан на ЦСКА-София Божидар Чорбаджийски се появи като резерва за Стал (Миелец) при победата с 1:0 над новака в полското първенство Радомяк (Радом). Българският защитник влезе в 72-ата минута на мястото на Мачей Урбанчик. Алекс Колев пропусна двубоя заради контузия.

Гола за Стал вкара Гжегож Томашевич от дузпа в 45-ата минута. Като цяло гостите създадоха повече положения, но ги пропуснаха и записаха втора загуба за сезона.

В състава на Радомяк титуляр беше бившият халф на Левски Фелипе Нашименто, който получи жълт картон. През второто полувреме в игра влезе и миналият за кратко през ЦСКА-София бразилски нападател Мауридес.

С успеха Стал се изкачи на 9-о място в класирането с актив от 11 точки, а Радомяк е 11-и с 10 точки.