Автогол на Видал спря Чили срещу Уругвай

Автогол на звездата Артуро Видал попречи на Чили да запише успех над Уругвай в двубой от група А на турнира Копа Америка, който се провежда в Бразилия. Срещата между двата отбора на стадион “Арена Пантанал” в Куяба завърши 1:1.

От Чили отрекоха за проститутките, но признаха друго прегрешение

В началните минути уругвайците създадоха няколко добри положение, а голям пропуск направи Единсон Кавани. Така се стигна до 26-ата минута, когато Чили поведе с попадение на Едуардо Варгас, който вкара от малък ъгъл след инидвидуален пробив. Темпото се вдигна, но резултатът се запази до края на първата част.

Аржентина излъга Уругвай в постно дерби на Копа Америка

След почивката Уругвай продължи натиска си, като в повечето атаки Кавани беше търсен с дълги топки в наказателното поле, но отбраната на Чили се справяше. Така се сигна до 68-ата минута, когато след изпълнение на ъглов удар Видал си отбеляза автогол. Резултатът се запази до края и така Уругвай спечели първата си точка в потока, докато Чили остана на върха с пет преди изграването на срещата между Аржентина и Парагвай.